{{data.cartable.title}}

{{data.count}} عدد / {{data.totalPrice.toLocaleString('en')}} تومان

مبلغ کل خرید من

{{parseInt(cartTotalPrice).toLocaleString('en')}} تومان
تسویه حساب کنید
خیلی سبز

خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز همواره با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه کتاب‌های کمک درسی با سبکی متفاوت شناخته می‌شود. این ناشر در سال ۱۳۸۱ با نام «انتشارات سبز» فعالیت خود را آغاز کرده و در سال ۱۳۸۷ به انتشارات «خیلی سبز» تغییر نام داد.

از بهترین ویژگی کتاب‌های خیلی سبز، لحن صمیمی و سبک فانتزی سبز و عدم استفاده از کلمات عجیب کتاب و مطالب به زبان خودمانی و آموزش ساده و روان و قابل فهم آن‌هاست. لحن ساده و دوستانه کتاب‌های این انتشارات باعث شده تا نگاه دانش ‌آموزان به کنکور سراسری تغییر پیدا کند و با انگیزه و اعتماد به نفس بیشتری برای موفقیت در کنکور سراسری تلاش کنند برای همین به همه می‌گویند فرق داشته باش و شعار «ناشر خیلی متفاوت» را سرلوحه خود قرار داده و همچنین درسنامه کتاب‌های خیلی سبز را با جذابیت خود همه سطوح دانش آموزان می‌توانند این بهره را ببرند.

از این رو، انتشارات خیلی سبز بعنوان یکی از با کیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین ناشران در بازار کتاب‌های کمک درسی حضور دارد و به انتخاب اول خیلی از داوطلبان آزمون سراسری تبدیل شده است.

این ناشر معتقد است تالیف کردن مثل آشپزی کردن با کتاب است، پختن یک غذای سالم، خوشمزه و هیجان ‌انگیز هم جسارت و خلاقیت می‌خواهد و هم دقت و وسواس زیاد مخصوصا خیلی سبزی ها! همه‌چیز باید درست و به ‌اندازه انتخاب شود، باید مدام تست شود تا نمک و ادویه ‌اش زیاد و کم نشود، باید به اندازه بپزد و جا بیفتد و به موقع هم حاضر شود، خلاصه کتاب کلی زحمت دارد و وقت می‌خواهد تا غذای خوشمزه‌ای بشود و بقیه بگویند به به! چه دست ‌...
مشاهده تمام کتاب ها ادامه بیوگرافی

انتشارات خیلی سبز همواره با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه کتاب‌های کمک درسی با سبکی متفاوت شناخته می‌شود. این ناشر در سال ۱۳۸۱ با نام «انتشارات سبز» فعالیت خود را آغاز کرده و در سال ۱۳۸۷ به انتشارات «خیلی سبز» تغییر نام داد.

از بهترین ویژگی کتاب‌های خیلی سبز، لحن صمیمی و سبک فانتزی سبز و عدم استفاده از کلمات عجیب کتاب و مطالب به زبان خودمانی و آموزش ساده و روان و قابل فهم آن‌هاست. لحن ساده و دوستانه کتاب‌های این انتشارات باعث شده تا نگاه دانش ‌آموزان به کنکور سراسری تغییر پیدا کند و با انگیزه و اعتماد به نفس بیشتری برای موفقیت در کنکور سراسری تلاش کنند برای همین به همه می‌گویند فرق داشته باش و شعار «ناشر خیلی متفاوت» را سرلوحه خود قرار داده و همچنین درسنامه کتاب‌های خیلی سبز را با جذابیت خود همه سطوح دانش آموزان می‌توانند این بهره را ببرند.

از این رو، انتشارات خیلی سبز بعنوان یکی از با کیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین ناشران در بازار کتاب‌های کمک درسی حضور دارد و به انتخاب اول خیلی از داوطلبان آزمون سراسری تبدیل شده است.

این ناشر معتقد است تالیف کردن مثل آشپزی کردن با کتاب است، پختن یک غذای سالم، خوشمزه و هیجان ‌انگیز هم جسارت و خلاقیت می‌خواهد و هم دقت و وسواس زیاد مخصوصا خیلی سبزی ها! همه‌چیز باید درست و به ‌اندازه انتخاب شود، باید مدام تست شود تا نمک و ادویه ‌اش زیاد و کم نشود، باید به اندازه بپزد و جا بیفتد و به موقع هم حاضر شود، خلاصه کتاب کلی زحمت دارد و وقت می‌خواهد تا غذای خوشمزه‌ای بشود و بقیه بگویند به به! چه دست ‌پختی!

خیلی سبز با کتاب زیست خیلی سبز شد؛ کتاب‌های انتشارات خیلی سبز متنوع بوده و در حال حاضر قریب به ۴۰۰ عنوان کتاب از پیش ‌دبستانی و اول ابتدایی گرفته تا خود کنکور سراسری، برای همهٔ مقاطع و پایه‌ها، منابع کمک آموزشی معتبری تولید و منتشر کرده است. کتابهای خیلی سبز باحال و غیر معمولی با سری کتاب‌های متنوع خیلی سبز!

به گونه‌ای که کتاب‌های زیادی از دوران دبستان تا پیش‌دانشگاهی را به دانش‌آموزان ارائه می‌کند. کتاب‌های خیلی سبز همیشه در تلاش بوده‌اند تا متفاوت باشند. نوع نگاه آن به درس خواندن سعی در افزایش جذابیت‌های ظاهری کتاب‌ خیلی سبز، باعث شد تا زود در بین دانش ‌آموزان جا باز کرده و کتاب‌های پر فروش خیلی سبز بازار شوند. علاوه بر این، اخیراً انتشارات خیلی سبز، مجموعه ای هم با عنوان «نشر پرتقال» تولید کرده و با انتشار جذاب ترین کتاب‌های جهان پرتقال برای بچه‌های وطن، اقدام نموده است. «انتشارات منتشران» و «نشر خوب» از انتشاراتی هستند که همکاری مستقیمی با انتشارات خیلی سبز داشته‌اند. در این مطلب با پرفروش ترین و معروف ترین مجموعه کتاب های انتشارات خیلی سبز آشنا می شوید.

معرفی انواع کتاب‌های انتشارات خیلی سبز

سری‌‌های تست و جامع خیلی سبز کنکور، ماجراهای من و درسام برای ۲۰ گرفتن، کتاب کار، هفت‌خان، فصل آزمون، جمع‌بندی، شب امتحان، آموزش شگفت‌انگیز، نردبام، تیزهوشان، کتاب‌های موضوعی، پیشتاز، چند کنکور، جیبی خیلی سبز و خوش خطی هستند. کتابها به صورت سری یا مجموعه ای سری کتاب‌های خیلی سبز عرضه می‌شوند. در ادامه به توضیح مجموعه کتاب‌های خیلی سبز می پردازیم:

سری کتاب‌های تست و جامع خیلی سبز

خرید کتابهای تست جامع خیلی‌سبز کنکور برای دانش‌آموزان کنکوری جهت موفقیت در آزمون سراسری کنکور به تالیف در آمده اند.

به نظر می رسد مولف به قدری در تیپ‌بندی مطالب کنکور و نکات غرق شده که از مفاهیم اصلی کتاب غافل شده.

در نهایت باید بپذیریم که کتاب‌های انتشارات خیلی سبز جز بهترین کتاب‌ها است.

درسنامه کتابهای تست خیلی سبز به شکل مجموعه‌ای از نکات و کاربرد آنها در حل تست‌ها می‌باشند، سپس تست های طبقه بندی شده آمده اند. تست‌ها شامل سوالات تالیفی، تست‌های کنکور سراسری و آزمون قلم چی در بعضی دروس کتاب انتشارات خیلی‌سبز هستند.

سری کتاب‌های کار خیلی سبز

مجموعه‌ای از تمرینات و سؤال‌های بدون پاسخ هستند و معمولاً باید با کمک معلم حل شوند. کتاب‌های کار شامل درسنامه کوتاه و مختصری هستند و بعد از آن تعداد زیادی تمارین تشریحی ‌اند که در تألیف آن ‌ها از تمارین کتاب درسی نیز استفاده شده است. این کتاب ها با استفاده از سوالات متنوع و تمرین های جامع از مقطع ابتدایی تا متوسطه دوم معلم را از نوشتن جزوه‌های پر حجم بی‌نیاز می کند، و  به عنوان یک جزوه خوب می‌توانند به این سری کتاب کار خیلی سبز رجوع کنند.

کتاب کار خیلی‌سبز پاسخنامه ندارند، به همین دلیل معمولا در مدارس کار می‌شوند.

برای تسلط کافی می‌توانید از سری کتاب‌های کار در منزل خیلی سبز استفاده کنید. بطوری که با حل کردن تمرینات متنوع و مفید این کتاب مفاهیم هر درس را به طور کامل آموخته و برای امتحانات نهایی و امتحانات میان ترم با خیلی‌سبز آماده می‌شوید.

سری کتاب‌های ماجراهای من و درسام برای ۲۰ گرفتن خیلی سبز

از بهترین سری کتاب‌های خیلی سبز که در سال های اخیر محبوبیت خودش را نشان داده است ماجرا‌های من و درسام خیلی‌سبز می‌باشد. در این کتاب‌ها، پس از درسنامه آزمون‌های تشریحی و تعدادی تمرین تشریحی و تستی به صورت میکرو طبقه‌بندی بعد از هر موضوع ارائه‌شده‌ اند که با این نوع سوالات برای امتحانات نهایی آمادگی لازم را کسب می‌کنید. اما تعداد تست خیلی کمی دارند و به همین دلیل برای آزمون سراسری مناسب نیستند. با کتاب من و درسام برای 20 گرفتن خیلی سبز خیال خودت را برای ۲۰ گرفتن راحت کن.

سری کتاب‌های شب امتحان خیلی سبز

کتاب‌های سری شب امتحان مورد استفاده برای دانش‌آموزان شب امتحانی. با توجه به نام کتاب زمان استفاده از این کتاب در روزهای واپسین منتهی به امتحانات است، مناسب برای جمع‌بندی سریع دروس به صورت جزوه‌وار همراه خلاصه ای بسیار کوتاه و مختصر شب امتحانی. مجموعه نمونه سوالات امتحان نهایی و آزمون‌های پایان نوبت و میان نوبت که شما را هر چه بیشتر با سوالات آشنا می‌کند. البته برای افرادی که قبلا یک منبع کامل‌تر از آن موضوع را مطالعه کرده‌اند.در قسمت‌های کوتاهی از مجموعه شب امتحان خیلی سبز مشاوره‌ای هم در مورد درس مورد نظر به دانش‌آموزان خیلی متفاوت داده شده است.

سری کتاب‌‌های نردبام خیلی سبز

مجموعه نردبام مخصوص دانش‌‌آموزانی است که قصد حل و تمرین سؤالات با سطح علمی بالاتری را دارند. کتاب‌های نردبام خیلی سبز  سطح پیشرفته‌ای داشته و تست‌هایی که در کتاب‌های نردبام ارائه ‌شده معمولاً سخت‌تر از تست‌های معمولی کنکور سراسری هستند. در کتاب‌های تیزهوشان خیلی سبز سعی شده دانش‌آموز برای آزمون ‌های ورودی مدارس آماده شود، لذا پوشش خوبی روی تست‌‌های آزمون‌های مهم داخل و خارج از کشور مثل مدارس نمونه دولتی، آزمون‌های تیزهوشان، آزمون‌های تیمز، المپیادهای دانش‌آموزی و…  در این سری کتاب های نردبام پیشرفته صورت گرفته است. سری نردبام نیز با هدف رساندن دانش‌آموزان قوی‌تر به درصدهای بالا در کنکور و آزمون‌های آزمایشی و کنکور پا به عرصه گذاشتند و ساختار کتاب‌های تست و جامع همین انتشارات را حفظ کرده‌اند. اگر به دنبال این هستید که ۱۰۰ درصد سؤالات یک درس را در آزمون سراسری پاسخ دهید، باید از مجموعه نردبام خیلی سبز استفاده کنید.

سری کتاب‌‌های آموزش شگفت ‌انگیز خیلی سبز

درسنامه‌های کدام کتاب کامل تره؟ از کامل‌ترین مجموعه‌های خیلی سبز به خصوص درسنامه، سری کتاب‌های آموزش شگفت‌انگیز است. مجموعه شگفت انگیز برای همه سطوح دانش‌آموز مخصوصا ضعیف که به آموزش بیشتر و کامل تری احتیاج دارند به تالیف در آمده است. در کتاب ‌های شگفت انگیز می‌ توانید درس ‌نامه ‌های جامع و کاملی را مطالعه کنید. با خرید کتاب های شگفت انگیز خیلی سبز دیگر با خرید چند منبع خداحافظی کنید و با سؤالات تشریحی و تست‌ های زیادی که در کتاب حاظر وجود دارد، جهت آمادگی برای امتحانات نهایی و آزمون سراسری گزینه‌ای بی‌نظیر هستند.

سری کتاب‌های فصل آزمون خیلی سبز

مجموعه حاضر فاقد درس‌نامه بوده و شامل سؤالات تستی کافی و مختلف است. بزرگترین مجموعه آزمون‌های طبقه‌بندی شده، برای حل تست‌های این کتاب ابتدا لازم است تسلط کافی روی درسنامه داشته باشید. آزمون‌های سری فصل آزمون خیلی سبز کامل و دربرگیرنده تمامی فصول و مباحث است. با تهیه این کتاب هرگز دچار کمبود تست نمی‌شوید. کتاب فصل آزمون دارای تعدادی زیادی آزمون است که موضوع به موضوع، فصل به فصل و سال به سال مطالب را پوشش می‌دهند. در مواردی آزمون‌های بعضی فصول به آزمون‌های با موضوعات ریزتر تقسیم شده است و در پایان کتاب، یک آزمون استاندارد پایان فصل هم قرار گرفته است. در انتهای هر فصل یک آزمون سخت‌تر از استاندارد هم برای دانش‌آموزان قوی‌تر با نام "به سوی ۱۰۰" وجود دارد. آزمون‌های پایانی و جامع که با سرفصل کنکور هستند دارای تعداد سؤال مشابه با کنکور هستند.

سری کتاب‌های جمع بندی خیلی سبز

روز های پایانی کنکور از چه کتابی استفاده کنیم؟ با استفاده از کتاب‌های جمع‌بندی خیلی سبز در این روز های پایانی به طور خلاصه و مرور سریع مطالعه کنید و  تسلط خود را روی مطالب افرایش دهید. تیپ‌های مهم تستی این کتاب نیاز دانش‌آموزان را به کنکور و آزمون‌های تالیفی، موضوعی و جمع بندی را تامین می کند.

سری کتاب‌های چند کنکور خیلی سبز

سری کتاب‌های چند کنکور مجموعا ۱۲ کنکور  ۶ سال اخیر به همراه کنکور داخل و خارج مناسب روز های پایانی کنکور  تالیف شده است. کتاب حاضر در دو جلد جمع ‌آوری نموده که در جلد اول ۱۲ آزمون به شکل دفترچه و ۱۲ پاسخبرگ در آن قرار گرفته و جلد دوم پاسخنامه تشریحی آن‌ها هستند. از آن‌جایی که تست‌های کنکور سراسری تا سال ۱۳۹۷ بر اساس کتاب‌های نظام قدیم هستند و کنکور ۹۸ اولین کنکور مطابق با کتاب‌های درسی نظام جدید بود. لذا تست‌هایی که نیاز به تغییر داشته‌اند، با تست‌های سایر رشته‌ها یا تست‌های تألیفی جایگزین شده‌اند. این تغییرات در کنار سؤالات مشخص نشده است و در پاسخنامه در کنار شماره سؤال ذکر شده است.

سری کتاب‌های هفت‌خان خیلی سبز

این سری از کتاب‌ها هفت خوان مخصوص درس ادبیات تالیف شده است. همان‌طور که از نام کتاب هفت خوان پیداست به بررسی هفت موضوع ادبیات می‌پردازد، از جمله (تاریخ ادبیات، املا، قرابت معنایی، دستور زبان، آرایه های ادبی، لغت و معنی) را شامل می‌شود. سری کتاب‌های هفت خوان درسنامه مختصر و مفید و تست‌های کنکور سراسری و تالیفی جهت تسلط کامل روی تمام مطالب ادبیات کنکور تالیف شده است.

سری کتاب‌های تیزهوشان خیلی سبز

این سری از کتاب‌های خیلی سبز جهت شرکت در آزمون تیزهوشان تالیف شده است که تست های این کتاب از سطح بالاتری برخوردار هستند. این کتاب‌ها هم به صورت جامع و هم تک درس در همه مقاطع تحصیلی اراِه شده اند. درسنامه این کتاب مفصل و کامل است و تمام نکات مهم درس برای دانش آموزان قرار گرفته شده. سری کتاب‌های تیزهوشان علاوه بر آمادگی در آزمون‌های ورودی تیزهوشان پوشش کاملی برای آزمون‌های مهم داخل و خارج از کشور مانند آزمون‌های ورودی مدارس نمونه دولتی، آزمون‌های تایمز، المپیاد‌های دانش‌آموزی و ... است. با داشتن این کتاب می‌توانید درصد قبولی خود را در آزمون تیزهوشان و ... بالا ببرید.

سری کتاب‌های موضوعی خیلی سبز

با توجه به کنکور‌های سراسری سال های اخیر، کارشناسان این حوضه به موضوعی خواندن درس ها تاکید ویژه ای دارند. این سری از کتاب‌های موضوعی خیلی سبز دقیقا به همین منظور تالیف شده اند. مخصوصا موضوعاتی مانند آیات و روایت‌های دین و زندگی و هفت‌خوان خیلی‌سبز در این کتاب‌ها تدریس شده اند. قطع کتاب‌های موضوعی رقعی است و برای دوران جمع‌بندی مناسب است.

سری کتاب‌های جیبی خیلی سبز

کتاب‌های جیبی خیلی سبز با قطع جیبی و سیمی شده شامل درسنامه مفید و خلاصه شده و نکات درسی می‌باشد که به منظور مرور نکات مهم و کلیدی مباحث تمامی دروس مفید واقع شده اند.

سری کتاب‌های خوش خطی خیلی سبز

کتاب‌های خوش خطی خیلی سبز مخصوص دانش‌آموزان همه پایه‌های مقطع ابتدایی  جهت بهبود دستخط دانش‌آموزان با سرمشق‌های متفاوت یا خودکار یا مداد برای بهبود خوش‌خطی ارائه شده است.

درباره کتابینوتماس با کارشناسان