{{data.cartable.title}}

{{data.count}} عدد / {{data.totalPrice.toLocaleString('en')}} تومان

مبلغ کل خرید من

{{parseInt(cartTotalPrice).toLocaleString('en')}} تومان
تسویه حساب کنید
فصل آزمون فیزیک جامع رشته تجربی خیلی سبز
دسته بندی تجربی

ناشر کتاب

خیلی سبز
0 0 نظر 315 بازدید
مشخصات کتاب
  • مولف
  • ناشر
  • سایز
  • قطع
  • فرزاد نامی
  • خیلی سبز
  • شومیز
  • رحلی کوچک

انتخاب تعداد


118,000 سود شما 11,800 تومان

106,200 تــومان

ارسـال بـالای 300 هـزار تومـان رایـگان

تضمین کیفیت کالا

توسط کارشناسان مجرب

درگاه پرداخت امن

شبکه ملی شتاب

پشتیبانی آنلاین

همیشه همراه شما

ارسال سراسر کشور

در سریع ترین زمان

فهرست کتاب فصل آزمون فیزیک جامع تجربی خیلی سبز شامل شماره صفحه ی مربوط به هر آزمون و مبحثی که در هر آزمون از آن سوال طرح شده می باشد. لحن کتاب رسمی است. این کتاب 950 تا تست دارد که در قالب 70 آزمون گردآوری شده اند. همچنین کتاب دارای حجمی معادل 248 صفحه است. قبل از خرید اینترنتی کتاب فیزیک فصل آزمون خیلی سبز ادامه این مطلب را بخوانید.

آموزش (درسنامه)

کتاب فصل آزمون فیزیک جامع تجربی خیلی سبز درسنامه یا خلاصه نکته ای ندارد.

در دست داشتن یک کتاب جامع از پرسش‌های تألیفی و تست‌های کنکور سراسری روند رویارویی با آزمون‌های استاندارد و پیشرفته را ساده خواهد کرد. کتاب پیش رو با مدنظر قرار دادن این اصل طراحی شده و در دسترس دانش‌آموزان کنکور تجربی قرار گرفته است. این کتاب از 11 فصل تشکیل شده و حاوی آزمون‌های ساده و ترکیبی است. طبقه بندی سوالات در درجه دشواری‌های متفاوت به دانش‌آموز کمک می‌کند تا توانایی پاسخگویی صحیح به هر سوال در مبحث فیزیک را داشته باشد. این کتاب مجموعه‌ای جامع از تست‌های تألیفی و تست‌های کاربردی و آزمون‌های جامع را در خود جای داده است.

تست (تمرین)

منطق مولفان کتاب فصل آزمون فیزیک جامع تجربی خیلی سبز تالیف مجموعه ای برای جمع بندی بوده است؛ به همین خاطر از هر تیپ سوال فقط یک نمونه در این کتاب موجود می باشد و قطعا این تعداد تست برای یادگیری کافی نیست و دانش آموزان عزیز میتوانند از این کتاب فقط برای جمع بندی و مرور به عنوان منبعی مکمل استفاده کنند. یکی از ایراداتی که در کتاب فصل آزمون فیزیک جامع تجربی خیلی سبز به چشم می خورد این است که شناسنامه ی تست ها ذکر نشده است و دانش آموزان نمیتوانند با سلیقه ی طراحان کنکور آشنا شوند. در بین تست ها سوالات کنکور سراسری و مشابه فعالیت ها و تمارین کتاب درسی به چشم میخورد، اما متاسفانه آدرس تست ها ذکر نشده است.

تست های کتاب فصل آزمون فیزیک جامع تجربی خیلی سبز در قالب آزمون های مبحثی و جامع  قرار دارند. به طور مثال برای فصل مغناطیس و القای الکترومغناطیس شش آزمون در نظر گرفته شده است که آزمون اول این فصل شامل مباحث مغناطیس و قطب های مغناطیسی، آزمون دوم میدان مغناطیسی حاصل از جریان الکتریکی، آزمون سوم پدیده القای مغناطیسی، آزمون چهارم قانون لنز، القاگرها و جریان متناوب، آزمون پنجم جامع فصل شامل سوالات استاندارد می باشد و آزمون ششم نیز آزمون جامع فصل شامل سوالات سنگین تر تحت عنوان «به سوی 100» می باشد. در آخرین آزمون هر فصل که تحت عنوان به سوی 100 می باشد سوالات سنگین تر و سخت تر قرار داده شده است که گاهی این سوالات دارای ایده های نو و جدیدی هستند و بالاتر از سطح کنکور سراسری می باشند.

مخاطب این تست ها تمامی دانش آموزان میباشند و هر دانش آموزی که بخواهد کتاب  های درسی اش را برای کنکور و یا آزمون های آزمایشی مرور و جمع بندی کند، میتواند از کتاب فصل آزمون فیزیک جامع تجربی خیلی سبز استفاده کند. پاسخ تشریحی تست ها بسیار خوب و قابل فهم نوشته شده اند. برای سوالات سخت روند حل به چند مرحله تقسیم شده است و مولفان گام به گام توضیح داده اند که این روش، پاسخنامه را بسیار قوی کرده است و حتی برای تست های مفهومی، تمامی گزینه ها به تفکیک و مفصل بررسی شده اند. اما از بیان نکات تستی و استفاده از راه حل های سریع و کنکوری اجتناب شده است.

  • حجم کتاب فصل آزمون فیزیک جامع تجربی خیلی سبز در مقایسه با هدفی که در پی آن بوده (جمع بندی و مرور کتاب های فیزیک سال دهم ، یازدهم و دوازدهم) بسیار کم است. میشد آزمون های بیشتری در نظر گرفته میشد و در هر آزمون سوالات بیشتری قرار میگرفت. البته حجم کم این کتاب آن را به عنوان منبعی برای ایام بعد از عید و منتهی به کنکور مناسب کرده است. استفاده از کتاب فصل آزمون فیزیک جامع تجربی خیلی سبز به عنوان منبع سوم (بعد از جزوه ی دبیر مدرسه و کتابی که شامل سوالات طبقه بندی شده بیشتری می باشد) توصیه میشود و دانش آموزان می توانند در طول تابستان و سال تحصیلی پس از پایان آموزش و رسیدن به تسلط در هر فصل، از این کتاب برای سنجش خود بهره ببرند. در این کتاب غلط املایی و علمی خاصی به چشم نمیخورد.

انتخاب تعداد


118,000 سود شما 11,800 تومان

106,200 تــومان

ارسـال بـالای 300 هـزار تومـان رایـگان
شابک
9786004128773
زبان
فارسی
سال انتشار
1400
نوبت چاپ
1
ویراست
1
سایز
رحلی کوچک
جلد
شومیز
صفحات
324
وزن ( گرم )
538
ناشر
اطمینان