{{data.cartable.title}}

{{data.count}} عدد / {{data.totalPrice.toLocaleString('en')}} تومان

مبلغ کل خرید من

{{parseInt(cartTotalPrice).toLocaleString('en')}} تومان
تسویه حساب کنید
پیام آیات دین و زندگی انسانی لقمه طلایی مهروماه
دسته بندی انسانی

ناشر کتاب

مهر و ماه
0 0 نظر 138 بازدید
مشخصات کتاب
  • مولف
  • ناشر
  • سایز
  • قطع
  • سید هادی هاشمی
  • مهر و ماه
  • شومیز
  • جیبی

انتخاب تعداد


37,000 سود شما 5,550 تومان

31,450 تــومان

ارسـال بـالای 300 هـزار تومـان رایـگان

تضمین کیفیت کالا

توسط کارشناسان مجرب

درگاه پرداخت امن

شبکه ملی شتاب

پشتیبانی آنلاین

همیشه همراه شما

ارسال سراسر کشور

در سریع ترین زمان

هدف از تالیف کتاب پیام آیات دین و زندگی انسانی مهروماه از سری لقمه طلایی، توضیحات کامل راجع به آِیات و روایات برای کنکور رشته‌ی انسانی است و چیدمان فصول منطبق بر کتاب درسی است. این کتاب از درس 1 پایه دهم شروع می‌کند و به درس 13 پایه دوازدهم ختم می‌شود. در ادامه به بررسی کتاب پیام آیات دین و زندگی انسانی لقمه طلایی مهروماه می پردازیم.

در بخش فهرست کتاب، فقط به معرفی نام دروس و صفحه‌ی موردنظر آن درس پرداخته شده است ولی در قسمت پیش‌درآمد، اهداف موردنظر و نحوه‌ی مطالعه‌ی این کتاب و چگونگی برداشت و فهم تمام نکات در کتاب توضیح داده شده است. این کتاب دارای 368 صفحه می باشد. توجه داشته باشید که لحن کتاب به‌ غیر از چند جا در پیش ‌درآمد ، رسمی است. قبل از خرید اینترنتی کتاب پیام آیات دین و زندگی انسانی لقمه طلایی مهروماه ادامه این مطلب را بخوانید.

آموزش (درسنامه)

درس‌نامه کتاب پیام آیات دین و زندگی انسانی لقمه مهروماه کاملاً روان و ساده و قابل‌فهم می‌باشد و در آن  تمام نکات مربوط به آیات و روایات، ترجمه، کلیدواژه‌های آیه، پیام‌ها، ارتباطات و تکنیک های مربوط به آن آیه پوشش داده شده است که در کمتر کتابی به چشم می‌خورد. دقت کنید که کنکور سراسری جهتی به نگارش کتاب نداده است.

در درس‌نامه‌ی کتاب لقمه پیام آیات دین و زندگی انسانی، نکات کاملاً فنی و مفهومی آیات و روایات و ارتباطات آن‌ها بیان‌ شده است که دانش‌آموز با احاطه‌ بر این مطالب می‌تواند از پس 60 درصد سهم آیات و روایات در کنکور سراسری به‌راحتی بربیاید.  مخاطب درس‌نامه، همه‌ی دانش آموزان هستند؛ هم دانش‌آموز ضعیف می‌تواند از این کتاب بهره ببرد و هم دانش‌آموز خوب و عالی. درس‌نامه به‌خوبی هم عمیق درس دادن را مورد توجه قرار داده و هم آموزش بر محور نکات.

کتاب پیام آیات دین و زندگی انسانی لقمه مهروماه در درس‌نامه سعی کرده است از سطح آزمون سراسری و آزمون‌های آزمایشی، مطالب و توضیحات خارج نشود که البته موفق هم عمل کرده است. درس‌نامه به‌خوبی می‌تواند تا 80 درصد کتاب را پوشش بدهد. 60 درصد کنکور مربوط به آیات و روایات و ارتباط‌های آنان است و 20 درصد ارتباط آن‌ها با متن کتاب درسی است. اما بعضی نکات متنی کتاب درسی در کتاب آورده نشده است که نمی‌توان از این‌ جهت به کتاب خرده گرفت چون رسالت این کتاب توضیحات و تسلط بر 60 درصد سؤالات کنکور ( آیات و روایات) است.

تست (تمرین)

تستی در کتاب پیام آیات دین و زندگی انسانی لقمه طلایی مهروماه وجود ندارد.

ظاهر کتاب

فونت نوشته‌ها عالی و سایز نوشته با توجه به سایز کتاب لقمه پیام آیات انسانی مناسب است. کیفیت رسم نمودار و جداول هم مطلوب است. تنوع رنگی که در کتاب پیام آیات دین و زندگی انسانی لقمه طلایی به‌کاررفته است به این شرح است : رنگ مشکی، ‌رنگ اصلی است و رنگ زمینه‌ای نارنجی و زرشکی و سبز و ابی جلوه‌ی رنگی خوبی به این کتاب داده است و این کتاب با سه رنگ زرشکی  و خردلی و آبی ، سه‌پایه دهم و یازدهم و دوازدهم را از هم جدا کرده است. در کل این کتاب از جذابیت رنگی عالی برخوردار است اما کیفیت سیم آن مطلوب نیست.

جمع بندی

حجم کتاب پیام آیات دین و زندگی انسانی لقمه طلایی مهروماه با توجه به این حجم از درس‌نامه و توضیحات خیلی منطقی و معقول است و هیچ غلط علمی و املایی در کتاب به چشم نمی خورد. اگر بخواهیم به ویژگی خاصی از این کتاب اشاره کنیم،  توضیحات ساده و روان آیه‌ها، ارتباطات آن با متن و اشعار و کلیدواژه‌های آیات از ویژگی های شاخص این کتاب می باشند. کتاب پیام آیات انسانی لقمه طلایی مهروماه به دانش‌آموزانی که قصد دارند در بخش آیات و روایات در کنکور موفق بشوند به‌شدت توصیه میشود و بهترین زمان استفاده از این کتاب ابتدای سال تحصیلی می باشد.

خرید کتاب های انتشارات مهروماه

انتخاب تعداد


37,000 سود شما 5,550 تومان

31,450 تــومان

ارسـال بـالای 300 هـزار تومـان رایـگان
شابک
9786003173934
زبان
فارسی
سال انتشار
1400
نوبت چاپ
1
سایز
جیبی
جلد
شومیز
صفحات
376
وزن ( گرم )
199
ناشر
اطمینان