{{data.cartable.title}}

{{data.count}} عدد / {{data.totalPrice.toLocaleString('en')}} تومان

مبلغ کل خرید من

{{parseInt(cartTotalPrice).toLocaleString('en')}} تومان
تسویه حساب کنید
پاور تست زیست دوازدهم مهروماه (جلد اول)
دسته بندی زیست

ناشر کتاب

مهر و ماه
0 0 نظر 503 بازدید
مشخصات کتاب
  • مولف
  • ناشر
  • سایز
  • قطع
  • یاسر آرامش اصل
  • مهر و ماه
  • شومیز
  • رحلی کوچک

انتخاب تعداد


59,000 سود شما 590 تومان

58,410 تــومان

ارسـال بـالای 300 هـزار تومـان رایـگان

تضمین کیفیت کالا

توسط کارشناسان مجرب

درگاه پرداخت امن

شبکه ملی شتاب

پشتیبانی آنلاین

همیشه همراه شما

ارسال سراسر کشور

در سریع ترین زمان

با بررسی کتاب پاور تست زیست دوازدهم مهروماه (جلد اول) به خوبی میتوان فهمید که هدف از تالیف این کتاب ایجاد آمادگی کامل برای شرکت در کنکور سراسری است. مولف با حوصله فراوانی بخش های مختلف کتاب را به خوبی از یک دیگر تفکیک کرده است. چیدمان فصل ها مطابق کتاب درسی است. فهرست کتاب پاور تست زیست دوازدهم مهروماه (جلد اول) تنها به شکل تیتر وار سرفصل ها را ذکر کرده و حاوی توضیح اضافه تری نمی باشد. لحن کتاب صمیمی است و این شکل از نوشتار در تمام بخش های درسنامه کتاب حفظ شده است. لازم به ذکر است این کتاب 4 فصل اول کتاب زیست شناسی پایه دوازدهم تجربی را پوشش می دهد.

آموزش (درسنامه)

در ابتدای امر لازم است توضیحی راجع به شکل درسنامه کتاب پاور تست زیست دوازدهم مهروماه (جلد اول) بدهیم. درسنامه ی هر فصل از کتاب به چند بخش تقسیم شده است و بعد از هر کدام از بخش ها تست های مربوط به همان قسمت آورده شده است. یعنی شما بعد از مطالعه ی هر قسمت از درسنامه می توانید برای اطمینان از کامل بودن یادگیری، تست های مربوط به همان بخش را بزنید. برای مثال فصل اول کتاب پاور تست زیست دوازدهم مهروماه (جلد اول) به 10 قسمت تقسیم شده است، اما این  پایان دسته بندی مولف نمی باشد. بلکه هر بخش از درسنامه به سه بخش تقسیم شده؛ بخش اول تمام آن بخش را به شکل نمودار آورده است و در ابتدای امر به مرتب کردن ذهن دانش آموز می پردازد. سپس همان مطالب را در بخش بعدی با عنوان سفر به اعماق کتاب درسی به طور کامل شرح میدهد و سپس در بخش آخر با عنوان بخش جداول به جمع بندی کامل مطالب می پردازد و دانش آموز را برای مقابله با پیچیده ترین سوالات آماده میکند.

میتوان به جرئت گفت که یکی از منظم ترین و کامل ترین درسنامه های موجود را این کتاب دارا می باشد. همچنین این کتاب با استفاده ی متعادل و مناسب از رنگ ها، شکل ها و لحن صمیمی متن درس نامه باعث کیفیت بهتر این درسنامه برای دانش آموزان دوازدهمی شده است. در متن درسنامه از 4 علامت استفاده شده است و نکات ترکیبی و مفهومی و ساده و ضروری را با این علامت ها از یکدیگر جدا کرده است، که در مقدمه کامل به این موضوع اشاره شده است. حجم درسنامه معقول است و برای دانش آموزان متوسط تا واقعا قوی میتواند مورد استفاده قرار گیرد. درسنامه کتاب پاور تست زیست دوازدهم مهروماه (جلد اول) از هر نظر مناسب است، یعنی هم به عمق دادن مطالب اهمیت داده، هم به بیان تمام نکات در قالب جداول پرداخته و از نظم دهی ذهنی با آوردن نمودار ها نیز غافل نشده است. (مثال کامل دسته بندی گفته شده را می توانید در صفحات 20 تا 27 به خوبی مشاهده کنید)

تست (تمرین)

در کتاب پاور تست زیست دوازدهم مهروماه (جلد اول) همانطور که در بخش قبل گفته شد تست های هر مبحث بعد از درسنامه آن و به شکل جداگانه آورده شده است. همچنین تعداد تست ها به حد معقول و کافی است. در متن پاسخ نامه تست ها به سه سطح آسان، متوسط و سخت تقسیم شده اند، ولی در متن خود سوالات هم دو نماد به کار رفته؛ یک نماد برای تست های ترکیبی و نماد دیگر به نام تست های پرچم دار که نشانگر تست هایی است که با خواندن آن ها در زمان کوتاه، بیشترین نکات را یاد میگیرید که قطعا برای ایام امتحانات و جمع بندی بسیار مفید خواهند بود. این تقسیم بندی دقیق و ظریف ارزش این کتاب و تست های آن را دوچندان کرده است.

در کتاب پاور تست زیست دوازدهم مهروماه (جلد اول)، متن پاسخ نامه ی تشریحی دقیق و جامع است و تمام نکات لازم را در بر دارد و تمامی گزینه ها و علل درستی و نادرستی هر کدام ذکر شده است. کاملا مشخص است که مولف به سوالات کنکور در طراحی تست ها اهمیت داده است و این موضوع کتاب پیش رویتان را از منابع خوب برای آمادگی کنکور سراسری میکند. مخاطب تست ها دانش آموزان متوسط تا بسیار قوی را هستند و بنظر هر کس بسته به سطح خودش می تواند از مطالب این کتاب بهره ی کافی را ببرد. نکات تستی یک بار در متن درسنامه آورده شده است و بار دیگر هم در پاسخ های تشریحی به طور کامل به بررسی سوالات و نکات مربوط آن پرداخته است. در کل به خاطر دقت و نگاه موشکافانه ی مولفان کتاب پاور تست زیست دوازدهم مهروماه (جلد اول) در نظم و طبقه بندی مطالب، این کتاب منبع بسیار خوبی برای آمادگی برای کنکور سراسری است. استفاده از اشکال رنگی در متن پاسخ نامه برجذابیت کتاب افزوده و مانع خستگی دانش آموز از فرآیند طولانی تست زدن می شود.

خرید کتاب های انتشارات مهروماه

انتخاب تعداد


59,000 سود شما 590 تومان

58,410 تــومان

ارسـال بـالای 300 هـزار تومـان رایـگان
شابک
9786003173682
زبان
فارسی
سال انتشار
1400
نوبت چاپ
1
سایز
رحلی کوچک
جلد
شومیز
صفحات
376
وزن ( گرم )
650
ناشر
اطمینان