{{data.cartable.title}}

{{data.count}} عدد / {{data.totalPrice.toLocaleString('en')}} تومان

مبلغ کل خرید من

{{parseInt(cartTotalPrice).toLocaleString('en')}} تومان
تسویه حساب کنید
پاسخنامه دور دنیا در 4 ساعت جامع کنکور تجربی گاج (جلد دوم)
دسته بندی تجربی

ناشر کتاب

گاج
0 0 نظر 544 بازدید
مشخصات کتاب
  • مولف
  • ناشر
  • سایز
  • قطع
  • گروه مولفان
  • گاج
  • شومیز
  • رحلی کوچک

انتخاب تعداد


209,000 سود شما 31,350 تومان

177,650 تــومان

ارسـال بـالای 300 هـزار تومـان رایـگان

تضمین کیفیت کالا

توسط کارشناسان مجرب

درگاه پرداخت امن

شبکه ملی شتاب

پشتیبانی آنلاین

همیشه همراه شما

ارسال سراسر کشور

در سریع ترین زمان

اصولا دانش آموزان کنکوری در ماه یا هفته های پایانی منتهی به کنکور به دنبال معیاری برای ارزیابی میزان آمادگی خود برای مواجهه با کنکور هستند. طبیعتا بهترین معیار برای این کار، پاسخ دادن به سوالات کنکور سال های گذشته است، آن هم با شرایط محیطی کنکور. انتشارات گاج از اولین نشرهایی بود که اقدام به گردآوری و چاپ سوالات کنکور سال های گذشته داخل و خارج از کشور کرد. در کتاب دور دنیا در 4 ساعت رشته تجربی گاج سوالات کنکور سراسری داخل و خارج از کشور 6 سال گذشته (از 93 تا 98) یعنی جمعا 12 کنکور جمع آوری شده است. پاسخنامه تشریحی این کتاب در جلد دوم آن قرار دارد، ولی پاسخنامه کلیدی آن در انتهای همین جلد موجود است.

آموزش (درسنامه)

کتاب دور دنیا در 4 ساعت رشته تجربی گاج درسنامه ندارد.

تست (تمرین)

همان طور که ذکر شد در کتاب دور دنیا در 4 ساعت رشته تجربی گاج، مجموعه 12 کنکور داخل و خارج از کشور که در 6 سال گذشته برگزار شده گرد هم آمده اند. می دانید که کنکور 98 اولین کنکوری بود که منابع آن کتاب های درسی نظام جدید بود. لذا ممکن است بعضی از سوالات کنکورهای گذشته در راستای کتاب های جدید نباشد یا تست های کنکور های گذشته مطالب مهم کتاب های جدید را پوشش ندهند. بنابراین لازم بوده تا تعدادی از سوالات تغییراتی داشته باشند یا کلا جایگزین شوند.

در کتاب دور دنیا در 4 ساعت رشته تجربی گاج سوالاتی که نیاز به تغییرات جزیی یا کلی داشته اند مشخص شده اند و این تغییرات با نوشتن عبارت های تغییر جزیی یا تغییر کلی در پاسخنامه مشخص شده است. بعضی از سوالات نیز که امکان اصلاح نداشته اند با سوالات کنکورهای دیگر جایگزین شده اند. یکی از ویژگی های خاص کتاب دور دنیا در 4 ساعت رشته تجربی گاج در مقایسه با سایر کتاب های مشابه آن، مقدمه ای است که درباره هر یک از درس ها به شکل جداگانه نوشته شده است. یعنی برای هر یک از دروس عمومی و اختصاصی مثل ادبیات فارسی، عربی و … در یک صفحه مقدمه نوشته شده که درباره تغییرات و سبک و سیاق سوالات کنکور و نحوه برخورد مناسب با سوالات در این مقدمه ها ذکر شده است که می تواند بسیار مفید باشد.

در مقدمه کتاب دور دنیا در 4 ساعت رشته تجربی گاج توصیه شده که ابتدا کنکور های داخل به ترتیب از 93 تا 98 و پس از آن کنکورهای خارج از کشور با همین ترتیب بررسی شوند. شاید علت آن این باشد که عموما کنکور های خارج کمی سخت تر از داخلی ها هستند. همان طور که ذکر شد پاسخنامه تشریحی این 12 کنکور در جلد دوم آن آمده است. درباره پاسخ تشریحی باید گفت که مفصل هستند و مراحل حل سوالات در آنها خلاصه نشده اند. البته پاسخنامه سوالات شامل نکات اضافه و … نیستند و فقط به حل سوال مورد نظر پرداخته اند.

دور دنیا در 4 ساعت جامع کنکور تجربی گاج (جلد اول)

خرید کتاب های انتشارات گاج

انتخاب تعداد


209,000 سود شما 31,350 تومان

177,650 تــومان

ارسـال بـالای 300 هـزار تومـان رایـگان
ناشر
شابک
9786220301479
زبان
فارسی
سال انتشار
1400
سایز
رحلی کوچک
جلد
شومیز
صفحات
496
وزن ( گرم )
1050
ناشر
اطمینان