{{data.cartable.title}}

{{data.count}} عدد / {{data.totalPrice.toLocaleString('en')}} تومان

مبلغ کل خرید من

{{parseInt(cartTotalPrice).toLocaleString('en')}} تومان
تسویه حساب کنید
برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت لغو شد

#کتابینو

مرجع_اصلی_کتب_آموزشی

10 دقیقه

برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت لغو شد

Kکتابینو 17 فروردین 1400

برگزاری شصت و یکمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت که قرار بود ۱۹ فروردین ماه جاری برگزار شود به دلیل شیوع کرونا و تعدد شهرهای قرمز به تعویق افتاد.

به گزارش ایسنا، با اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت و با توجه به شرایط فعلی تعدد شهرهای قرمز در کشور و بر اساس رصد وضعیت ابتلا و انتقال کرونا ویروس جدید و ضرورت اجرای پروتکل های بهداشتی مربوطه، شصت و یکمین دوره آزمون MHLE که قرار بود در روز پنجشنبه ۱۹ فرودین سال جاری برگزار شود، لغو می شود.

همچنین در خصوص زمان برگزاری آزمون فوق، متعاقبا با در نظر گرفتن شرایط همه گیری بیماری، تصمیم گیری و نتیجه به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، مهلت ثبت نام شصت و یکمین دوره آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت (MHLE) با توجه به تمدید انجام شده، روز شنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ به پایان رسید و در مجموع ۸۱۵ داوطلب در این دوره از آزمون ثبت نام کردند.

قرار بود شصت و یکمین دوره آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت (MHLE) در روز پنج‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ در ۲۶ شهر و ۲۷ حوزه امتحانی برگزار شود.


تگ دونی :


212 بار دیده شده ، به اشتراک گذاشتین ؟
برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت لغو شد
محمدرضا افرادی
مجله کتابینو حاصل زحمات بسیار فراوان در زمینه کتب های آموزشی ، آموزشی کودکان و آموزشی بزرگسالان میباشد.با پیوستن به شبکه های اجتماعی کتابینو به ما یاری برسانید.
طراحی و پیاده سازی شده توسط : آریش وب

درباره کتابینوتماس با کارشناسان